Hakkımızda

SEMİH PERDE; Dış Dünyadan evinize adım attığınız anda günün yoğun stres ve yorgunluk yükünü üzerinizden atıp tazelenmenizi sağlayacak kendinizi bambaşka bir ruh haline teslim edeceğiniz şık, zarif ve konforlu yaşam alanları için çalışmakta, Perde ve Dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden ve bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörde perde çeşitlerimizi size kısaca tanıtacak olursak;

Salon perdeleri, oturma odası perdeleri, genç ve çocuk odası perdeleri, mutfak perdeleri, yatak odası perdeleri, ofis perdeleri, balon perde, stor perde, sahne perdeleri, ip perde, dikey perde, katlamalı perde, jaluzi perde ve zebra perde, mutfak perdesi, yatak başlığı perdesi, hastane perdesi, restaurant perdesi, çatı perdesi, rustik perde, klasik perde, otel perdesi ve düğün salonu perdesi gibi pek çok model perde talebinizi karşılıyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Perde ve dekorasyon sektöründe klasik ve Çağdaş modellerimizle müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

Vizyon;

onusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..

Perde Modelleri, 2021 Yılında da bol çeşitleri ve şok fiyatları ile Semih Perde'de...

Çok Çeşitli Perde modelleri ile, her zevke ve her bütçeye uygun fiyatları ile rengarenk fon perde modelleri, stor-zebra perde, rustik, mutfak, salon ve yatak odası perde modelleri ile size binlerce ürünü bir arada sunuyoruz. 

Lens, Tül, Stor-Zebra ve Fon Perde Modelleri ve Çeşitleri Seçiminde Ücretsiz Danışmanlık

2021 tül, lens, stor-zebra ve fon perde modelleri ile dünyaya bakış açınızı değiştiriyor. Yüzlerce çeşitten oluşan özel tasarım  perde modelleri arasında zevkinize ve odanıza en uygun perde çeşitleri ve aksesuarlarını seçebilirsiniz. İnternet üzerinden perde modelleri görebilir ve seçebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda perde ölçüm servisi ile ücretsiz hizmet de sağlamaktayız.

Her Zevke Uygun Perde Çeşitleri, Tül ve Fon Perde Modelleri

Perde modelleri ile müşterilerimizin ev ve yaşam alanlarında özel ürünler sunmaya devam ediyoruz. Zebra, tül, fon ve stor perde modelleri, zengin ürün çeşitleri ve tüm perde modelleri için size de showroom'umuza bekliyoruz. Perde çeşitlerindeki yüksek indirim oranlarıyla size en iyi alışveriş keyfini yaşatıyoruz. En son çıkan tül ve fon perde modelleri ve aksesuarlar için sizi mağazamıza bekliyoruz.


ARA

WHATSAPP
otel perdesi, konya otel perdesi, hastane perdesi, hastane perde rayı, düğün salonu perdesi, restaurant perdesi, otel perdeleri, hastane perdeleri, yurt perdeleri